Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

Mutfak çözümleri denilince aklınıza ilk gelen marka olan Franke Türkiye'nin Premium ortağı olmaktan gurur duyuyoruz. Ankastrev.com olarak Türkiye genelinde yaklaşık 1400'den fazla satış noktasına toptan ürün veriyoruz. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübemizi siz değerli müşterilerimize aktarmak istiyoruz ve tek tık uzağınızdayız.


Ankastrev.com ailesi olarak siz değerli misafirlerimize 12 ayrı kategoride yüzlerce ürün ile keyifli, güvenilir ve mutlu bir online alışveriş deneyimi sunmayı planlıyoruz.


Evinizin en özel noktası olan mutfağınız için; mutfak evyeleri, armatürler, ankastre setler, ocak, fırın, davlumbaz, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, çöp öğütücüleri ve mikrodalga fırın ürünlerimize ankastrev.com üzerinden sahip olabilirsiniz.


Franke Mutfak Evyeleri, ihtiyacınıza göre özel olarak tasarlanmış, modern ve klasik tarzda, kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen işçiliğini keşfedeceksiniz. Paslanmaz çelik evye, oldukça hijyenik, en üst sıcaklıkların bile üstesinden gelen bir yapıya sahiptir. Franke granit evyeler, hijyenik olmakla beraber, çizilmelere, sıcaklığa ve aşınmalara dayanıklıdır ve aynı zamanda bakteri üremesini engelleyen bir yapıya sahiptir. Tecnonite evyeler, sentetik malzemeden üretilmiştir ve ısıya karşı olağanüstü dayanıklıdır. Evye grubundaki ürünlerimize ankastrev.com üzerinden güvenli ve oldukça kolay ulaşabilirsiniz.


Franke Armatürler, mutfak çözümleri içerisinde en çok kullanılan gruba girmektedir. Bu nedenden dolayı Franke armatürler, en yüksek standartlara göre tasarlanır ve en uzun zaman dilimine dayanıklı ürünler olarak üretilmektedir. Armatür seçimleriniz için ankastrev.com ailesi olarak her zaman yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.


Franke Ocaklar, tutkunuzu yakacak modern tasarıma sahiptir. Mutfağınıza mükemmel uyumu sağlayarak fırın ve davlumbaz gibi tamamlayıcı ürün grubuyla ankastrev.com üzerinden sahip olabilirsiniz. Gazlı ocak ile profesyonel yemekler pişirebilir, paslanmaz çelik, beyaz ve siyah cam gibi farklı tasarım ve yüzey seçenekleriyle sahip olabilirsiniz. İndüksiyonlu ocaklar ise zarif estetiği, şık tasarımı ile ön plana çıkmaktadır.


Franke Fırınlar, mutfakta geçirilen zamanın fırın etrafında olduğunu biliyoruz. Franke fırınlar, en lezzetli yemekleri pişirmenize yardımcı olmanın yanı sıra yıllar geçse bile en ufak yemek pişirmenizde bile yardımcı olacak dayanıklılığa ve teknolojiye sahip olacaktır. Maris, Modern Mythos ve şık Crystal ürün grubuyla, tarzınızı yansıtacağınız muhteşem tasarımlı Franke fırınlara ankastrev.com ile sahip olabilirsiniz.


Franke Davlumbazlar, gelişmiş teknolojisi, şık tasarımı ve pratik çözüm odaklılığı ile mutfağınızı istenmeyen kötü kokulardan korumak üzere tasarlanmıştır. Ürün grubunda Mythos, Maris, Crystal çeşitleri, elektronik, dokunmatik ve düğmeli kontrol sistemleriyle Franke davlumbazlara ankastrev.com ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz.


Franke Bulaşık Makineleri, şık tasarımı, minimal ölçüleriyle mutfağınızın tasarımına uyacak şekilde üretilmektedir. A + ve A +++ enerji sınıfı, tamamlayıcı sepet çenekleriyle parlak ve olağan üstü bulaşıklar elde etmenize olanak sağlayacaktır.


Franke Çamaşır Makineleri, hayatınızı kolaylaştıran çözümleri, çamaşırlarınız için en doğru yıkama ayarını seçebilmeniz için 15 ayrı programı ve 9 kg’a kadar yıkama kapasitesi seçenekleriyle çamaşırlarınızı zahmetsiz yıkayabilir, ankastrev.com ailesinden ücretsiz kargo ve taksit seçenekleriyle satın alabilirsiniz.


Franke Buzdolapları, solo ve ankastre seçenekleriyle, akıllı ve zarif tasarımlarıyla Franke buzdolaplarına ankastrev.com ile sahip olabilirsiniz.


Ankastrev.com ailesi olarak 7/24 müşteri desteğimiz ile yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz.


Mutlu ve keyifli mutfaklarınız için ankastrev.com. her zaman yanınızda